Секатор Bellota для збору напійграду з неіржавкої сталі 3624-INOX.B зроблений в Іспанії, Найкраще співвідношення ціни та якості!
Невеликий одноручний секатор Bellota призначений для збирання врожаю, а також обрізання тонких стебел і гілок. Найкраще підходить для збирання напійграду.
Належить до серії секаторів Bellota для збирання врожаю PROLINE. Завдяки невеликому розміру та лезам із неіржавкої сталі може також застосовуватися як кухонний інструмент: наприклад, для оброблення птиці та риби.
Секатор Bellota 3624-INOX.B поєднує в собі якість, надійність і зручність, що робить його ідеальним вибором для садівників і професіоналів.
Особливості
• Пряме довге тонке лезо.
• Ручка з поліпропілену з частковим гумовим покриттям.
• Леза з неіржавкої сталі.
• Тип секатора — ножиці. Обидва леза заточені.
Переваги
• Пряме лезо призначене для зрізання плодоніжок фруктів і напійграду, квітів, а також тонких гілок і стебел.
• Леза з неіржавкої сталі не втрачають свої якості згодом.
• Довгі леза з округленим кінцем дають змогу зрізати фрукти без ризику їх пошкодження.
• Покриття лез захищає від прилипання бруду, щоб уникнути зараження обрізаних рослин і полегшити обслуговування інструмента.
• Ергономічні ручки з поліпропілену з SOFT TOUCH покриттям для комфортнішої роботи.
• Металева скоба для фіксації секатора в закритому стані.
Характеристики
• Довжина секатора: 185 мм
• Довжина робочої частини: 50 мм
• Вага: 93 г
• Тип секатора: обвідний
• Матеріал леза: нержавіюча сталь
• Матеріал руків'я: поліпропілен + еластомер.
Не проґавте можливість придбати професійний секатор Bellota і зробити ваш сад доглянутим і продуктивнішим. Замовте прямо зараз і насолоджуйтеся легкістю в обрізанні та збиранні врожаю!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BELLOTA |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага | 0.093 кг |
| Довжина леза | 50 мм |
| Загальна довжина | 185 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Пряма |
| Додаткові функції | |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал ручки | метал-гума |
| Тип призначення | Секатор Bellota для збирання напійграду з неіржавкої сталі 3624-INOX.B виготовлений в Іспанії |
- Ціна: 1 767 ₴






