Гілкоріз Bahco P140-F для легкого обрізання гілок і догляду за рослинами в саду та городі, краще співвідношення ціни та якості!
Від якісного сучкорізу садівники очікують точності різання, легкості та надійності. Вибираючи такий інструмент, важливо оцінити всі характеристики та звернути увагу на репутацію бренда. Пропонуємо увагу наших клієнтів бездоганну модель французького виробництва — Bahco P140-F. Виріб тішить ефективністю в роботі. З його допомогою обрізання кущів і невеликих дерев здійснюється швидко та якісно. Завдяки вигнутому лезу, зрізи виходять чистими та рівними. За мінімальних витрат часу обрізання рослин здійснюється на високому рівні й безболісно для культур.
Особливості конструкції дають змогу використовувати сучкоріз цієї моделі впродовж тривалого часу без втоми для м'язів. Виробник подбав про комфорт садівників, створивши ергономічні ручки та чудово загострені леза інструмента.
Характеристики сучкоріза Bahco P140-F
• За допомогою інструмента можна обрізати гілки діаметром до 40 міліметрів;
• Вага виробу — 1010 грамів;
• Показник загальної довжини сучкоріза — 600 міліметрів;
• Інструмент має легку та потужну алюмінієву основу;
• Є чудове блокування центрального болта;
• Конструкція передбачає наявність гумових амортизаторів;
• Форма леза — вигнута;
• Технологія виготовлення леза — SLICING CUT;
• Запасні частини не передбачені;
• Виготовлено у Франції, бренд — Бако (Bahco).
Переваги сучкоріза Bahco P140-F
Гілкоріз Bahco P140-F — чудовий інструмент, який однаково корисний і професіоналам, і прихильникам у сфері садівництва. Численні користувачі встигли високо оцінити довговічність і надійність інструмента. Унікальна технологія, за якою виготовляється гілкоріз, дала змогу створити інструмент, який ефективно та якісно обрізає навіть товсті гілки.
Особливості використання сучкоріза Bahco P140-F
Такий інструмент широко використовується на виробництві. Спеціально оптимізована конструкція моделі зменшує навантаження на руку працівника. А гумові амортизатори забезпечують зручність під час використання сучкорізу.
Не проґавте можливість придбати надійний і ефективний сучкоріз Bahco P140-F! Цей інструмент стане незамінним помічником у вашому саду та городі. Замовляйте прямо зараз і насолоджуйтеся легкістю й комфортом під час обрізання рослин!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bahco |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 1 кг |
| Максимальний діаметр реза | 40 мм |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Загальна довжина | 600 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Гілкоріз |
| Форма леза | Вигнута |
| Додаткові функції | |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Гілкоріз Bahco P140-F для легкого обрізання гілок і догляду за рослинами в саду та городі |
- Ціна: 7 956 ₴




