
Секатор Felco 15 зі Швейцарії для професійного догляду за рослинами та садівництва
10 037 ₴
5 018,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: САР15
Секатор Felco 15 зі Швейцарії для професійного догляду за рослинами та садівництва, Найкраще співвідношення ціни та якості!
Секатор Felco 15 — це ідеальний інструмент для професіоналів і шанувальників садівництва, який забезпечує легкість і комфорт під час роботи. Завдяки унікальному дизайну з обертовою ручкою, цей секатор мінімізує навантаження на пензель, даючи вам працювати без втоми впродовж усього дня. Леза з кованої сталі забезпечують легкий і чистий зріз, що робить його незамінним помічником у догляді за рослинами.
Цей секатор не тільки легкий і зручний, але й надійний. Усі частини інструмента можна замінити, що неабияк подовжує його термін експлуатації. Секатор Felco 15 чудово підходить для обрізання гілок діаметром до 18 мм, а його міцна конструкція гарантує довговічність навіть за інтенсивного використання.
Використання секатора Felco 15 можливе як у домашніх умовах, так і в професійних садових центрах, вихованцях і на плантаціях. Він стане вашим надійним помічником у догляді за рослинами, даючи змогу легко видаляти хворі та сухі гілки, а також формувати крону кущів і дерев.
Характеристики моделі
• Ручки з алюмінієвого сплаву надзвичайно легкі, що забезпечує чимале зменшення ваги інструмента (секатор важить усього 235 грамів);
• Знімні леза можна заточувати будь-яким зручним способом;
• Леза виготовлені зі сталі, що забезпечує належну міцність і покриті нікелем, щоб уникнути корозії;
• На лезах є насічки, завдяки яким сік і волога, які потрапляють на різальні елементи в процесі роботи, виводяться й не заважають працювати;
• Довжина секатора — 18,9 сантиметрів, тому секатором зручно користуватиметься людям із масивними долонями;
• Надійна пружина, здатна швидко повертати секатор у відкрите положення впродовж багатьох років експлуатації.
Особливості використання
Використовувати секатор можна як у невеликих приватних господарствах, так і на виробництві. Такий інструмент чудово впорається з роботою в садовому центрі, вихованцю, садово-парковому господарстві, лісовищі, плантації та напійграднику. Секатор використовується для видалення хворих і сухих гілок, а також формування крони кущів, напійградної лози та інших рослин.
Для того, щоб інструмент слугував довше, його треба витирати ганчіркою після кожного використання.
Не проґавте можливість поліпшити свій садівницький досвід із секатором Felco 15! Замовте його прямо зараз і переконайтеся в якості та зручності цього професійного інструменту, який стане незамінним помічником у вашому саду!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Felco |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вага | 0.26 кг |
| Довжина леза | 42 мм |
| Максимальний діаметр реза | 18 мм |
| Загальна довжина | 189 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Вигнута |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Секатор Felco 15 зі Швейцарії для професійного догляду за рослинами та садівництва |
- Ціна: 5 018,50 ₴


