
Секатор Алтуна 190 мм для точного обрізання рослин і догляду за садом Іспанія J469-19.А
2 673 ₴
1 336,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: САРJ469-19.A
Секатор Алтуна 190 мм для точного обрізання рослин і догляду за садом Іспанія J469-19.А, Найкраще співвідношення ціни та якості!
Секатор Алтуна 190 мм — це ідеальний інструмент для садівників і шанувальників рослин. Він призначений для точного обрізання стебел і гілок, що робить його незамінним помічником у саду. Секатор поєднує в собі високу якість і зручність використання, що дає змогу легко та швидко справлятися з будь-якими завданнями з догляду за рослинами.
Виготовлюваний в Іспанії, цей секатор належить до серії Altuna Advanced Professional і вирізняється міцною конструкцією й довговічністю. Його ергономічний дизайн і легка вага роблять його зручним у використанні, а коване сталеве лезо забезпечує чисте й акуратне зрізання.
Не пропустіть можливість зробити свій сад доглянутим і красивим за допомогою секатора Алтуна! Цей інструмент стане вашим надійним супутником у будь-яких садових справах.
Характеристики
• Довжина секатора: 190 мм;
• Максимальний діаметр різання: 24 мм;
• Довжина леза: 58 мм;
• Вага: 234 г;
• Тип секатора: обвідний;
• Матеріал леза: кована сталь;
• Матеріал ручки: сталь.
Особливості
• Вигнуті леза;
• Посилені сталеві ручки;
• Леза з високоякісної сталі;
• Тип секатора — обвідний;
• Заточене лезо та товсте наполегливе контролювання.
Переваги
• Вигнуте лезо призначене для зрізання стебел і гілок завтовшки до 25 мм;
• Коване сталеве лезо;
• Посилені сталеві ручки для інтенсивної роботи;
• Ручки симетричні, що дає змогу використовувати секатор як у правій, так і лівій руці;
• Металева скоба на ручці для фіксації секатора в закритому положенні.
Не проґавте шанс поліпшити свій сад і зробити його доглянутішим! Придбайте секатор Алтуна 190 мм прямо зараз і насолоджуйтеся легкістю обрізання рослин, яка зробить ваш сад ще красивішим і здоровішим!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Altuna |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага | 0.234 кг |
| Довжина леза | 58 мм |
| Максимальний діаметр реза | 24 мм |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Загальна довжина | 190 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Вигнута |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Секатор Алтуна 190 мм для точного обрізання рослин і догляду за садом Іспанія J469-19.А |
- Ціна: 1 336,50 ₴





