Гілкоріз Felco 200A-60 для легкого обрізання гілок і догляду за садом і городом, Найкраще співвідношення ціни та якості!
Швейцарський бренд Felco з напіввіковим досвідом виготовлення професійних інструментів для догляду за садом пропонує цей зручний сучкоріз для професійних садівників і людей, які просто піклуються про дерева на присадибній ділянці. Модель ергономічна, має легку вагу та демонструє чудову функціональність.
Гілкоріз Felco 200A-60 стане незамінним помічником у вашому саду, даючи змогу легко та швидко обрізати гілки. Завдяки своїм характеристикам, він забезпечує мінімальні травми дереву та високу ефективність роботи.
Користуватися сучкорізом набагато зручніше, ніж ножівкою, адже якщо треба видаляти гілку або сучок у незручному положенні — на сходах або навпаки — нахиляючись, тривалий час пиляти буде незручно. А сучкоріз видаляє гілку за 1-2 секунди.
Переваги сучкоріза
• Сталеві деталі, придатні до тривалої експлуатації;
• Гумові ручки спростять роботу, якщо доведеться проводити обрізання в умовах підвищеної вологості;
• Довжина ручок дає змогу зрізати гілку одним рухом, це нанесе дереву мінімальних травм.
Характеристики моделі
• Довжина моделі — 60 сантиметрів. Цього досить, щоб завдяки довгим ручкам без зайвих труднощів видаляти гілки діаметром до 3,5 сантиметра;
• Гумова облямівка на ручках не тільки зменшує ковзання, а й амортизує зусилля, завдяки чому руки набагато менше втомлюються;
• Надійні та гострі леза із загартованої сталі. Можливість демонтажу лез для якісного заточування та заміни деталей.
Особливості використання
• Гілкоріз стане в пригоді під час санітарного розчищення в саду. Він успішно видаляє хворі та сухі гілки, причому найменш травматичним для дерева способом, зріз виходить рівним і гладким;
• Після того, як були проведені садові роботи, леза варто витерти насухо, якщо вони вологі, і змастити;
• Застережемо вас від використання сучкорізу для розрізання дротів або металевих пластин — це може пошкодити якість заточування.
Не проґавте можливість зробити догляд за вашим садом ефективнішим і приємнішим! Придбайте сучкоріз Felco 200A-60 уже сьогодні й насолоджуйтеся легкістю обрізання гілок, отримуючи максимальну віддачу від своїх зусиль!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Felco |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вага | 0.9 кг |
| Максимальний діаметр реза | 35 мм |
| Загальна довжина | 600 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Пряма |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Гілкоріз Felco 200A-60 для легкого обрізання гілок і догляду за садом та городом |
- Ціна: 12 757 ₴


